В Україні з’явився сервіс для прототипіювання сайтів

Čytaty latynkoju
В Україні з’явився сервіс для прототипіювання сайтів

Новий сервіс являє собою інструмент для Lo-Fi и Hi-Fi-прототипіювання сайтів та лендингів. В основу роботи покладено модель freemium. Безкоштовно можна створити 3 прототипи та 50 шаблонів. За окрему плату можна отримати Pro-акаунт. Так користувачі отримують до 300 шаблонів та необмежений доступ до створених прототипів. Середина грудня 2018 року стала для проекту моментом виходу на платформу Product Hunt.

Як виникла ідея створити новий сервіс

За словами Брауна, студія за півроку створила понад 500 сайтів для клієнтів. Під час робочих процесів з’ясувалося, що найбільшими труднощами є зібрати та синхронізувати контент таким чином, аби бачення дизайнера та очікування клієнтів співпадали. Відтак було прийнято рішення розробити власний сервіс, котрий би всі ці процеси суттєво прискорював. Згодом цей стартап було вирішено зробити загальнодоступним інструментом для маркетологів, студій та розробників. Прототипи створюють на основі модифікації шаблонів шляхом додавання контенту із подальшою можливістю поділитися готовим прототипом з клієнтами чи колегами.

Раніше ми розповідалиУ Києві пройде Krupa — велика міжнародна конференція з дизайну про велику дизайнерську конференцію, яку мають провести в Києві у 2019 році.