На Донеччині та Луганщині запрацювали 3 українських радіостанції

Čytaty latynkoju
На Донеччині та Луганщині запрацювали 3 українських радіостанції

Три українські радіостанції — «Радіо НВ», «Голос Донбасса» (НСТУ) і «UA Радіо Промінь» (НСТУ) з телевежі містечка Гірник почали мовлення на окуповану територію.

Радіус мовлення станцій

Від початку жовтня 2018 року в Донецькій області в експлуатацію введено нову ретрансляційну телерадіовежу, яка розташована у місті Гірник за 15 км від лінії розмежування. Висота новобудови складає 190 м, що дозволяє розповсюджувати сигнал в радіусі 90 км. У тому числі на непідконтрольну українській владі територію.

Таким чином, з Гірника в напрямку лінії розмежування вже офіційно мовлять 6 українських FM-радіостанцій: «Армія ФМ», «UA: Українське радіо» і «Країна ФМ» підключилися раніше. Аналогове мовлення також здійснюють два українські телеканали: «UA Донбас» (НСТУ) і UATV. Незабаром відбудеться запуск ще 8 радіостанцій і 8 цифрових телеканалів, яким Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення за спрощеною процедурою видала дозвіл на тимчасове мовлення.

До слова, раніше ми розповідали про те, чи замінятьОнлайн-радіо, FM-станції та 4G — хто виграє боротьбу за слухача онлайн-радіостанції в Україні звичне FM-мовлення.