Розробники Snapchat викупили український стартап за $8 млн

Čytaty latynkoju
Розробники Snapchat викупили український стартап за $8 млн

Умови угоди було повністю виконані в листопаді 2018 року, але сам документ сторони підписали ще у лютому. Загальна сума викупу склала близько $8 млн. Про це LIGA.net інформує з посиланням на довірені джерела, близькі до виконавців угоди.

Чим займається український стартап

Teleport випустила додаток з такою ж назвою, що допомагав користувачам «розфарбовувати» волосся на фото у різні кольори. За створенням проекту стоїть 20-річний одесит Владислав Уразов. Разом із партнером Богданом Матвєєвим він зібрав команду з 30 розробників. До команди увійшли представники Франції, Великобританії та України. Стартап також залучив $1 млн інвестицій. Команда працювала над власною технологією визначення об’єктів на фотознімках та у відеороликах.

Teleport також став рекордсменом українського App Store, зібравши загалом понад 1 млн завантажень у декількох національних магазинах додатків для iPhone за 24 години після офіційного релізу — та понад тиждень посідав топову позицію в чартах. Як зазначає «ЛІГА», серед співзасновників стартапу також був Роберт Біров — син європейського політика Андрія Бірова, який раніше очолював Адміністрацію президента в Естонії.

Як прокоментував засновник проекту у розмові з журналістами LIGA.net, частина команди зараз перебралася до Лос-Анджелесу і працює на Snap. Найближчим часом Уразов також планує запустити власний фонд для інвестицій у стартапи, пов’язані зі штучним інтелектом.

Раніше ми інформували про те, що Snap Inc. відкрилаРозробник Snapchat тепер в UNIT.City та розширить офіс у Києві власний офіс у київському Парку інновацій UNIT.City.