В Україні почали видачу ID-карток як посвідок на проживання

Čytaty latynkoju
В Україні почали видачу ID-карток як посвідок на проживання

Відзначається, що територіальні органи ДМС почали надавати послугу отримання ID-карток з 4 грудня 2018 року.

Що відомо про новий формат карток

При цьому відповідно до затвердженого постановою Кабміну від 25 квітня 2018 року про порядок оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, а також вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення посвідки на постійне місце проживання, заміна документів старого зразка на ID-картку не передбачається.

Щоб отримати дозвіл на проживання в Україні нового зразка, потрібно зібрати необхідні документи і звернутися в підрозділи ДМС або держпідприємства. Воно належить до сфери управління ДМС. Також відповідна послуга надається в центрах надання адміністративних послуг за місцем проживання іноземця або особи без громадянства.

У послугу включено державне мито в розмірі 85 грн, вартість адміністративної послуги в розмірі 253 грн та вартість бланка дозволу на проживання з безконтактним електронним носієм — 291 грн.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиТуризм та кордони в Україні — еволюція безвізової відкритості, як формувався туризм в Україні, про вплив безвізу з ЄС на відкритість та упізнаваність України.