«Київстар» до 14 січня 2019-го надасть усім безліміт в 4G — але з нюансами

Čytaty latynkoju
«Київстар» до 14 січня 2019-го надасть усім безліміт в 4G — але з нюансами

Як повідомила прес-служба компанії «Київстар», тарифікація 2G і 3G трафіку на цей період збережеться за колишніми розцінками. Скористатися акційною послугою може кожен абонент – для активації не будуть потрібні налаштування або додаткова плата. Потрібно лише мати USIM-карту з підтримкою 4G, перебувати в зоні покриття мережі і оплачувати пакет послуг відповідно до умов тарифного плану.

Насправді у 4G будуть певні обмеження (хоч і не у вигляді гігабайтів)

Як уточнили в «Київстар», на час дії акції працюватимуть умови, аналогічні тарифам з безлімітним мобільним інтернетом. Так, відповідно до положень «Політики справедливого користування мережевими ресурсами», при використанні більш 3 ГБ мобільного трафіку в день, швидкість до кінця дня опускається до 0,8 Мбіт/сек. Ці умови діють з жовтня 2018 року, інформують ЗМІ. Раніше цей оператор застосував шейпінг в квітні 2018 року. То швидкість обмежували до 1,8 Мбіт/сек після скачування понад 6 ГБ за добу. Зміни «Політики справедливого користування пояснили турботою про користувачів. Відповідно до внутрішньої статистики компанії, 1% абонентів регулярно використовує значні обсяги мобільного інтернету (понад 100 ГБ). Це призводить до перевантаження мережі для решти абонентів.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиЕволюція месенджерів — коротка історія індустрії повідомлень за минулі 40 років докладно про еволюцію месенджерів та можливості мобільного зв’язку від «Київстару» при їхньому використанні.