Український письменник зібрав за 1 день 1 млн грн на підтримку армії

Čytaty latynkoju
Український письменник зібрав за 1 день 1 млн грн на підтримку армії

Як інформує офіційна сторінка Сергія Жадана у Facebook, під час художнього благодійного аукціону спільно з Kharkiv School of Architecture на підтримку медичної служби «Ульф» 1 ОШР ДУК вдалося продати роботи харківських художників на суму близько 1 млн грн: «Таким чином ми не лише закрили потребу медиків-добровольців в апаратурі для їхнього реанімобіля, а й вирішили придбати для них позашляховик». Письменник пообіцяв, що про використання решти зібраної благодійної суми обов’язково відзвітує найближчим часом.

На що підуть кошти, які залучив письменник

Сергій Жадан зазначив: «Часто питають, чи змінився Харків за останні чотири роки. Так ось, на мою суб’єктивну думку, Харків за останні чотири роки не змінився. Харків і далі підтримує українську армію. І працює на українську перемогу». Також письменник уточнив, що «Ульфу» вже передано 260 тис грн. Ці кошти скерують на придбання апаратури в реанімобіль та на купівлю позашляховика. «Решту суми ми (за згоди та підтримки “ульфівців”) перерахуємо ближчим часом на інші потреби, пов’язані з армією, передусім — на медичні потреби українських військових. Про все відзвітуємо», — зазначено на сторінці діяча.

Раніше ми розповідалиМережа «Сільпо» цитує новий український фільм на своїх чеках про промоцію нового фільму за твором Сергія Жадана у мережі супермаркетів «Сільпо» за допомогою цитат на чеках.