В Instagram додали опції для людей з порушенням зору

Čytaty latynkoju
В Instagram додали опції для людей з порушенням зору

В Instagram тепер можна додавати до зображень автоматичний альтернативний або власний описовий текст. Спеціальні програми вголос можуть описувати фото та зображення на екрані або зачитувати текст користувача.

Більше про зміни в Instagram

Як зазначають в повідомленні, по-перше, представили автоматичний альтернативний текст, щоб користувачі могли почути описи фотографій через зчитувач екрана. Ця функція використовує технологію розпізнавання об’єктів, щоб генерувати опис фотографій для програвачів екран. Це дозволяє почути список елементів, які містить в фотографіях під час перегляду програми.

«Далі ми представляємо індивідуальний альтернативний текст, щоб ви могли додавати багатший опис своїх фотографій під час їх завантаження. Люди, які використовують екранні читачі, зможуть почути цей опис. Ми представляємо два нововведення для того, щоб полегшити людям із порушеннями зору користування Instagram», — повідомляють в компанії.

Нагадаємо, раніше ми публікувалиЧому фітнес-«гуру» з Instagram не допомагають вам, а шкодять матеріал про те, чому фітнес-«гуру» з цієї соціальної мережі не допомагають вам, а шкодять.