У Києві запустили безкоштовну школу blockchain-технологій

Čytaty latynkoju
У Києві запустили безкоштовну школу blockchain-технологій

Весь процес гейміфікований: в його основі самоосвіта, що поєднує як самостійну роботу, так і міжособистісне спілкування.

Детальніше про навчальний курс

До кінця 2018 року на перший курс з блокчейн-розробки зарахують 30 студентів. Перші 20 отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 11 тисяч грн.

Перший курс, програму якого розробила БАУ, буде присвячено blockchain. Студенти вирішуватимуть реальні технічні завдання налаштовувати взаємодію інтерфейсу та blockchain, формувати и розробляти прототипи реальних blockchain-проектів на основі Bitcoin и Ethereum. Після чотирьох місяців курсу відбудеться дводенний хакатон та почнеться чотирьохтижнева практика.

«Ми запускаємо X.Teams на базі інноваційних майданчиків UNIT Factory та Блокчейн Асоціації України. Це дозволить поєднати переваги кожного з них та отримати висококласних спеціалістів, інтегрованих в професійне середовище, – говорить Віталій Горовий, засновник школи X.Teams. Наша мета – не навчання хайповим, модним технологіям. Ми орієнтовані на якісну підготовку українських програмістів тим технологіям, що дозволять їм бути конкурентоспроможними на світовому рівні протягом декiлькох наступних рокiв».

У Києві запустили безкоштовну ІТ-школу X.TeamsПісля завершення курсу слухачі отримають практичні завдання для вирішення реальних технічних завдань з використанням блокчейн, навчаться застосовувати децентралізований підхід в програмній розробці. Студенти зможуть створювати смарт-контакти на Solidity, налаштовувати взаємодію інтерфейсу та blockchain з допомогою Web3 та інших бібліотек, розміщувати й тестувати смарт-контракти в декількох середовищах розробки, запускати приватний блокчейн, DApps, робити прототипи реальних блокчейн-проектів, власноруч створювати крипто-монету з гаманцем та майнінгом, аналогічну Bitcoin.

Завдання нашого курсу – не просто дати інструменти фахівцям в розробці блокчейн-проектів, а ще й навчити їх мислити стратегічно й творчо, знаходити нестандартні рішення за допомогою унікальної технології

Михайло Чобанян, президент БАУ

Новий навчальний заклад розташується на базі UNIT Factory.

Раніше ми розповідалиРозробник Snapchat тепер в UNIT.City та розширить офіс у Києві про переїзд українського офісу розробників Snapchat до Парку інновацій UNIT.City.