«Енергоатом» увійшов до ТОП-5 «зелених» компаній світу

Čytaty latynkoju
«Енергоатом» увійшов до ТОП-5 «зелених» компаній світу

Рейтинг, в який включено 20 найбільших енергогенеруючих компаній світу, підготовило Міжнародне інформаційно-аналітичне агентство Energy Intelligence Group в рамках проекту EI ​​New Energy.

Про що йдеться у звіті агентства

Як наголошується в звіті «Огляд зелених підприємств», опублікований EI New Energy, рейтинг був складений за результатами аналізу діяльності 20 кращих енергокомпаній, виробничі процеси яких не супроводжуються викидами в атмосферу діоксиду вуглецю (CO2). Серед учасників рейтингу компанії, які експлуатують атомні електростанції, об’єкти гідроенергетики, а також оператори поновних енергогенеруючих потужностей.

У звіті EI New Energy уточнюється, що основним критерієм оцінки кожної компанії став обсяг прямих викидів СО2 на 1 мВт-год виробленої електроенергії. При цьому 100 балів отримувала компанія з найбільш низьким рівнем викидів, а «нуль» балів компанія з високим рівнем викидів.

Також «Енергоатом» зайняв тридцять п’яте місце в загальному рейтингу «100 кращих”зелених” виробників» (Top 100 Green Utilities). EI New Energy повідомляє, що в цей рейтинг увійшли підприємства і з вуглеводневими викидами. Основний критерій оцінки — співвідношення встановленої потужності з об’ємом викидів парникових газів.

До слова, раніше ми повідомлялиЯк мешканці багатоповерхівок зможуть заощаджувати на теплі про те, як мешканці багатоповерхівок зможуть заощаджувати на теплі