Українців кличуть долучитися до всесвітньої «Години Коду»

Čytaty latynkoju
Українців кличуть долучитися до всесвітньої «Години Коду»

За час існування ініціативи іі учасниками стали понад  100 млн школярів зі 180 країн. 2018 року ініціатива «Година коду» пройде 3-9 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу.

Детальніше про Годину Коду

«Година коду» стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код і відразу бачить результат своєї роботи. Наприклад, цього року організатори пропонують відправитись в мандрівку з героями світу Діснея та створити власну гру «Зоряні війни» в далекій-далекій галактиці. Усі ігри та інструкції з проведення – доступні онлайн.

За час існування проекту його підтримали Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Джастін Трюдо, Ештон Катчер та чимало інших політиків, акторів та музикантів.

Запрошуємо долучитись до даної ініціативи навчальні заклади України, а також IT-спеціалістів, громадських діячів та публічних осіб й провести свій відкритий урок #годинакоду2018.

Як провести відкритий урок

  • Зареєструйте ваш навчальний заклад.
  • Оберіть інтерактивний урок згідно з віком ваших учнів.
  • Налаштуйте комп‘ютерний клас для проведення уроку (учні також можуть працювати за одним комп’ютером в парах або, при нестачі пристроїв, урок можливо транслювати на проектор).
  • Надрукуйте сертифікати для своїх учнів та опублікуйте світлини вашого уроку у спільноті Facebook з хештегом #годинакоду2018.

Раніше ми інформувалиУкраїнські розробники створили партнерську програму для користувачів Apple про створення українськими розробниками партнерської програми для користувачів Apple.