Реклама

Українська пенсіонерка — у ТОП-100 впливових жінок від BBC

Čytaty latynkoju
Українська пенсіонерка — у ТОП-100 впливових жінок від BBC

Власний список жінок, які надихають, ВВС укладає щороку. Цьогоріч до нього увійшли панянки віком від 15 до 94 років з більш ніж 60 країн світу. Серед обраних — світові лідерки, правозахисниці, дослідниці та звичайні люди, які захоплені своєю справою. Далі розповімо про те, як українці вдалося посісти 59 сходинку цього рейтингу і стати стати об’єктом уваги багатьох українських ЗМІ.

Що варто знати про українку

Жінка живе в селі Калинівка у Миколаївській області і все життя працює в музичній школі. В 63 роки почала працювати моделлю.

Вперше Ларису помітили, коли вона грала на баяні в ресторані. Її виступ побачили представники місцевого глянцевого журналу та запропонували взяти участь у фотосесії. Знімки потрапили до засновника модельного агентство для людей зрілого віку Oldushka Ігоря Гавара.

З тих пір викладачка встигла з’явитися на обкладинці журналу для професійних перукарів «Долорес» і пройтися по подіуму у Франкфурті. Перші фото українки були зроблені з баяном. В інтерв’ю виданню «НВ» вона розповіла, що прагнула таким чином привернути увагу до свого улюбленого інструменту:

«Перші фотографії були зроблені Миколою Яковлєвим, йому великий уклін, що він мене побачив саме такою. А баян я сама запропонувала, бо він став не надто популярним інструментом, і мені хотілося вбити двох зайців: прорекламувати і себе, і свій улюблений інструмент. На той час я була з червоним Weltmeister, зараз у мене Юпітер — це інструмент мрії, з яким я не розлучаюся».

За словами Лариси Михальцової, в свої 66 років вона важить 55 кг при зрості 175 см і має майже класичні модельні параметри: 90-65-90.

«Всі жінки когось наслідують, з когось беруть приклад. А у мене були свої ідеали, на які я намагалася рівнятися. Це і Софія Ковалевська, і Майя Плісецька, і Галина Вишневська, і зараз Кармен Делль`Орефіче, з якої мене порівнюють. І таких жінок в світі багато, і коли читаєш про них і чуєш, це надихає тебе на якісь дії, на працю, на пошук. І дає сили жити і творити», — розповіла вона.

Головна перешкода для кар’єри в моделінгу зараз — життя в селі, далеко від потенційних замовників. Залишати рідну Калинівку жінка не хоче, але з нетерпінням чекає кожного нового пропозиції. В Калинівці вона веде домашнє господарство: доглядає за курми та вирощує овочі. А також займається спортом та щоденно практикується у грі на улюбленому музичному інструменті.

Українська пенсіонерка — у ТОП-100 впливових жінок від BBCУкраїнська пенсіонерка — у ТОП-100 впливових жінок від BBCУкраїнська пенсіонерка — у ТОП-100 впливових жінок від BBCУкраїнська пенсіонерка — у ТОП-100 впливових жінок від BBCУкраїнська пенсіонерка — у ТОП-100 впливових жінок від BBC

До слова,  раніше ми писалиУкраїнка потрапила до переліку талановитих фотографів за версією Adobe про українку, яка потрапила до переліку талановитих фотографів за версією Adobe.