Ryanair запустить рейси з Києва до Афін, Манчестера і Дубліна

Čytaty latynkoju
Ryanair запустить рейси з Києва до Афін, Манчестера і Дубліна

Зокрема, з квітня лоукостер відкриє рейси з Києва до Афін, Манчестера, Пафоса і Софії. А з травня з’явиться ще один маршрут — в Дублін.

Що відомо про рейси лоукостера

Польоти по всіх напрямах виконуватимуться з частотою два рази на тиждень. Раніше про відкриття ірландської авіакомпанією нових рейсів повідомив президент України. Сторони домовилися, що в найближчі роки компанія інвестує в Україну близько 1,5 млрд євро.

Нагадаємо, раніше CEO Ryanair Майкл О’Лірі повідомив, що лоукостер закупить 50 нових літаків, що дозволить збільшити кількість рейсів до України. А також зайти в 5 українських аеропортів і, можливо, відкрити базу. Він також повідомив, що відкриття польотів в Україні створить в місцевих суміжних підприємствах до 600 нових робочих місць, з яких 410 в Києві та 190 Львові.

Як відомо, 23 березня підписали контракт між Ryanair і аеропортами «Бориспіль» та «Львів». «Економічна правда наводить повний перелік рейсів Ryanair з України.

До речі, раніше ми повідомлялиRyanair розглядає створення IT-компанії в Україні, що Ryanair може заснувати в Україні компанію для створення IT-продуктів. Цю ідею керівництво компанії обговорило з представниками Офісу Національної інвестиційної ради.