На YouTube запустили безкоштовний показ близько 100 популярних фільмів

Čytaty latynkoju
На YouTube запустили безкоштовний показ близько 100 популярних фільмів

В жовтні YouTube почав вперше показувати фільми з підтримкою реклами. Глядачам відкрили безкоштовний доступ до голлівудських кінокартин. В тому числі «Термінатор» та «Білявка законі».

Які безкоштовні фільми та на яких умовах пропонує YouTube

Платформа почала просувати безкоштовні повнометражні фільми на сайті в розділі «Фільми», де багато років продає стрічки і шоу. Користувачі могли купувати останні блокбастери і прем’єрні телевізійні програми через YouTube як в тому ж Apple iTunes чи Amazon Prime. Проте ніколи не було безкоштовного перегляду фільмів в обмін на комерційні перерви.

За словами продакт-менеджера на YouTube Рохіта Дхована, ця функція ґрунтується на потребах користувачів і є привабливою для рекламодавців. Проте як YouTube розділяє зі студіями прибуток від реклами він не розкриває. YouTube пропонує рекламу в фільмах, виходячи зі свого звичайного рекламного попиту, який надходить через платформу в 1,9 млрд активних користувачів щомісяця.

Поки що відеохостинг пропонує близько 100 фільмів для перегляду з підтримкою реклами. Можна знайти як посередні картини, — приміром, «Зоонаглядач» з Кевіном Джеймсом чи «Агент Коді Бенкс», — так і класику: «Термінатор» і «Роккі». Як зазначає Дхаван, вибір фільмів буде розширюватися.

Як зазначають в AdAge, люди все частіше дивляться YouTube на смарт-телевізорах, де безкоштовні фільми якраз можуть стати позитивним фактором. За останніми статистичними даними, майже 20% YouTube-контенту дивляться по телевізору.

До слова, кліп українського гурту KAZKA за добу зібравКліп гурту KAZKA за добу зібрав 500 тис переглядів на YouTube півмільйона переглядів на YouTube.