У Києві пройде масштабний міжнародний форум із civic-tech

Čytaty latynkoju
У Києві пройде масштабний міжнародний форум із civic-tech

Цьогорічний tech-саміт Seedstars CEE у Києві пройде 12–14 грудня у партнерстві з компанією Luminate.

Що чекає на гостей саміту із civic-tech

Seedstars CEE Summit розпочнеться з Bootcamp Growth Seedstars. Тут фіналісти зі всього регіону отримають теоретичні та практичні знання від Seedstars щодо моделей зростання бізнесу та маркетингу. Також під час події пройде Форум інвесторів. Його метою є спільне залучення провідних інвесторів з Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії для обговорення інвестиційного клімату в регіоні та забезпечення можливостей для інвестування.

Кульмінацією саміту буде конференція 14 грудня, на якій технологічні компанії презентують свої проекти перед членами журі. Деякі зі спікерів, які вже підтвердили участі в саміті:

  • Руно Аліківі, голова Funderbeam в Скандинавії,
  • Джефрі Доненфельд, менеджер з інвестицій у Boomtown Accelerators,
  • Евелін Бучацький, керуючий партнер One Way Ventures.

Для цього заходу організатори ретельно вивчають роль civic-tech в екосистемах регіону, важливість інвестування в продукти та рішення, що покращують зв’язок між громадянами та владою.

У 2017 році нам вдалося об’єднати понад 450 учасників, серед яких підприємці, корпорації, інвестори, ментори, державні органи та стартап-ентузіасти. Цього року ми прагнемо ще більшого та хочемо запропонувати унікальний практичний досвід для понад 500 учасників

Агаусейн Ахмедов, регіональний менеджер в країнах Центральної та Східної Європи та Середньої Азії в Seedstars

У Києві пройде наймасштабніший civic tech форум — Seedstars CEE Summit

«Ми раді підтримувати змагання Seedstars у Центральній та Східній Європі. Як імпакт-інвестори, ми визнаємо, що якість місцевих команд, продуктів та технологій дуже конкурентоспроможна на світовому ринку. Що може зробити команди сильнішою — це покращення особистісних та презентаційних навичок, і тому система місцевих та регіональних змагань заохочує підприємців розвивати такі навички. Регіональний саміт у Києві, що об’єднає велику кількість сильних команд 3 10 країнах регіону, дасть їм змогу ще більше навчатися, спілкуватися та вести переговори в режимі реального часу», — пояснила Олена Бойцун, директор з інвестицій регіону ЦСЄ у Luminate. Серед інших партнерів заходу — Парк інновацій UNIT.City, мережа коворкінгів «Часопис» та акселератор Radar Tech.

Раніше ми інформувалиУ київському UNIT.City провели інвестиційний саміт та конкурс стартапів про проведення інвестиційного саміту та конкурсу стартапів у Києві в жовтні 2018-го.