«Укравтодор» розповів про інвестиції в дороги за 2018-й

Čytaty latynkoju
«Укравтодор» розповів про інвестиції в дороги за 2018-й

За даними, що надає «Укравтодор», в Україні відремонтували та побудували понад 2 тис км доріг. Це — вдвічі більше, ніж у 2017 році. На часі дізнатися більше про плани відомства на наступний рік.

Які прогнози має «Укравтодор» на 2019 рік 

Загалом, до кінця цього року відремонтують та побудують близько 3,5 км доріг.  Відомо, що 2019-го фінансування збільшать — на ремонт та будівництво автошляхів виділять 60 млрд грн. За даними експертів Всесвітнього економічного форуму, в Україні одні з найгірших доріг у світі. За якістю українські автошляхи посідають 130 місце зі 137 країн світу в рейтингу.

Але Україна працює на покращенням цих показників. Наприкінці березня український уряд затвердив цільову програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки. Загальний обсяг фінансування програми становить 298,3 млрд грн, з яких:

  • 178 млрд грн — за рахунок Дорожнього фонду;
  • 113,8 млрд грн — за рахунок інших джерел.

Нагадаємо, що в Україні можуть з'явитисяВ Україні з’являться платні дороги платні дороги, і цю ініціативу підтримує й «Укравтодор». Український парламент ухвалив закон, спрямований на вдосконалення законодавчого врегулювання будівництва та експлуатації автомобільних доріг загального користування державного значення на умовах концесії. Передбачено, що на умовах концесії дороги загального користування державного значення можна передавати для будівництва та експлуатації . Водночас після прийняття рішення щодо будівництва та експлуатації автомобільних доріг органам виконавчої влади заборонено надавати земельні ділянки під цим будівництвом у власність чи користування фізичних чи юридичних осіб.