Німеччина передала Україні рятувальне обладнання на €653 тис

Čytaty latynkoju
Німеччина передала Україні рятувальне обладнання на €653 тис

Серед устаткування, яке отримали українські рятувальники, — 5 комплектів ІТ-обладнання для навчальних аудиторій підготовки фахівців за напрямком РХБЯ-захисту. Також Німеччина передала українській стороні системи візуального сканування небезпечних хімічних газів у повітрі.

Що варто знати про поставку, яку здійснила Німеччина у цій сфері

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель назвав передачу обладнання кульмінацією співпраці України та Німеччини в рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН. Німецькі урядовці підкреслили, що Німеччина на практиці доводить дружбу з Україною. Всього в рамках проекту «Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту» наша держава отримала допомогу на суму близько 34 млн грн. Про це повідомили у прес-службі державної служби з надзвичайних ситуацій.

Президент Федерального відомства із захисту населення Крістофер Унгер зі свого боку нагадав, що під час надзвичайної ситуації на складі боєприпасів в Ічні, німецька сторона протягом перших 30 годин передала Україні 90 комплектів захисних костюмів та приладів захисту дихання працівників.

— Сьогоднішня подія — чудова демонстрація подальшого зміцнення довіри між нашими країнами

Ернст Райхель, Надзвичайний і Повноважний посол Німеччини в Україні

Раніше ми розповідали, як в Україні розвиваютьЯк в Україні розвивають добровольчий рух допомоги вогнеборцям добровольчий рух допомоги вогнеборцям. На власному прикладі ці люди демонструють, якими можуть стати реалії боротьби з пожежами в Україні. Йдеться про проекти, якими опікуватиметься не лише держава, але й волонтери.