Проект будівлі київської школи номінований на архітектурну премію

Čytaty latynkoju
Проект будівлі київської школи номінований на архітектурну премію

Школа об’єднує в собі учнів з 40 країн світу. Це, як зазначають в Archimatika, стало відправною точкою в розробці концепції проекту. У школі великі класи, трансформовані простори  актового і спортивного залів, що трансформуються, кабінети драми і позакласних активності.

Як змінилася школа 

Перед архітекторами стояло завдання добудувати новий корпус до чинної будівлі, створити відкриті майданчики, які надихатимуть дітей на розвиток та самовдосконалення. Проект реалізований у 2017 році.

Проектна група Archimatika зауважує, що архітектори знайшли рішення, яке виділяє новий корпус на тлі існуючих і в той же час не йде врозріз з готовими будинками:

«Школа з новим підходом, відображеним в її архітектурі. Ми створили такий простір, в якому діти можуть рости і розвиватися як особистості. Ми опрацювали проект до дрібниць і виконали його в строк. 6D модель дозволить якісно управляти готовим будівлею, встановлений тепловий насос скоротить споживання міських ресурсів тепла».

Фото: Facebook-сторінка ARCHIMATIKA

Премія Mies van der Rohe Award була заснована Фондом Міс ван дер Рое та Європейською комісією в 2001 році. Премію присуджують один раз на два роки за проекти, втілені в цей період. Метою премії є досягнення розуміння трансформацій і формування європейського середовища, відзначення інновацій в галузі архітектури (як концептуальних, так і будівельних), і привернення уваги до важливих вкладів у розвиток нових ідей.

Після оголошення номінантів, жюрі конкурсу відбирає шортліст з сорока проектів, а потім п’ятьох фіналістів. Додамо, що школа також виграла кілька номінацій в інших архітектурних конкурсах: European Property Awards, Ukrainian Urban Awards, DLW Flooring Best Education Project.

Нагадаємо, що Театр на Подолі також номінувалиТеатр на Подолі номінований на архітектурну премію на премію Mies van der Rohe цього року.