Оприлюднено статистику порушень швидкості, зафіксованих TruCam

Čytaty latynkoju
Оприлюднено статистику порушень швидкості, зафіксованих TruCam

З 1 листопада, відповідно до рішення КМДА, дозволена швидкість по всіх вулицях Києва буде 50 км/год. Допустиму швидкість руху зменшили з 60 км/год до 50 ще на початку 2018 року. У місцях, де за статистикою відбувається найбільше ДТП, патрульна поліція використовує пристрої для вимірювання швидкості TruСam.

Як фіксують порушення та які штрафи за перевищення швидкості

Штрафи за перевищення швидкості при цьому не змінилися. Якщо перевищив на 20 км/год, потрібно заплатити 255 грн, а якщо вище 50 км/год — 510 грн.  Якщо ж ці порушення спричинили створення аварійної ситуації, то штраф підвищується до 680 грн.

За словами заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, зараз на українських дорогах «працює» 25 радарів TruCam. Правоохоронці ж знаходяться на тих ділянках трас, де зафіксована найбільша аварійність. На місці фіксації швидкісного режиму знаходиться один екіпаж у складі двох чоловік. На самому патрульному автомобілі включені сині проблискові маячки. Там же повинен бути встановлений спеціальний знак, який попереджає про проведення фото- і відеофіксації порушень.

До слова дізнатися більше про спецпристрої для патрульних TruCam, які фіксують перевищення швидкості, можна в матеріаліВ Україні по-новому контролюватимуть швидкість на дорогах Na chasi.