Український курорт заборонив використання поліетиленових пакетів

Čytaty latynkoju
Український курорт заборонив використання поліетиленових пакетів

Таке рішення ухвалили депутати місцевої територіальної громади ще 24 жовтня. Відмову від поліетиленових пакетів у громаді будуть запроваджувати поступово, пропонуючи покупцям альтернативні варіанти: біологічні полімерні, паперові пакети чи тканинні багаторазові торбини.

Чому об’єднана територіальна громада на Львівщині відмовилася від поліетилену

За словами голови громади Володимира Беги, вчені довели, що розпад поліетилену триває понад 200 років, а ми щохвилини використовуємо його тоннами: «Франція, Італія та окремі штати США вже зрозуміли всі наслідки таких дій і відмовилися від використання поліетилену. У багатьох країнах вже проводять заходи, що мають на меті зменшити використання поліетилену. Славська ОТГ не може залишатись осторонь цієї болючої проблеми».

Працівники ОТГ готують інформаційну кампанію на користь екологічного рішення. Закликають засоби масової інформації допомогти із висвітленням інформації про шкідливість поліетиленових пакетів, методи утилізації пластикової тари та необхідність обмежувати їх використання.

Про шкідливість поліетилену розповідатимуть і дітям. В освітніх закладах проведуть тренінги та інформаційні зустрічі про забруднення навколишнього середовища та перехід на екологічно чисті матеріали.

Нагадаємо, Європарламент схваливЄвропарламент проголосував за заборону пластикового посуду та пакетів заборону пластикових виробів одноразового використання. Документ, який підтримали в парламенті, забороняє пластиковий посуд, пакети, трубочки для пиття, полістиролові контейнери для їжі та ватні палички. На часі дізнатися, коли повноцінно запрацює рішення про заборону пластику.