Український стартап переміг у конкурсі Climate Launchpad

Čytaty latynkoju
Український стартап переміг у конкурсі Climate Launchpad

Україна цього року втретє взяла участь у конкурсі Climate Launchpad. Партнером і організатором національного етапу є GreencubatorБитва за клімат — навіщо українці їдуть на конкурс «зелених» стартапів ClimateLaunchpad. Це — платформа, що розвиває екосистему кліматичних інновацій. В 2018 Україна увійшла до ТОП-10 за кількістю поданих заявок. Загалом від України було представлено 55 учасників на початку конкурсу. З них 9 команд дійшли до фіналу.

Що презентував український стартап на Climate Launchpad

1–2 листопада 2018 року в Единбурзі у всесвітньому конкурсі «зелених» бізнес-ідей брали участь 3 українські команди: TOKA, UGrid, Stock-Factory. Переможцями Climate Launchpad Grand Final 2018 cтали Португалія (проект ECO2Blocks, І місце). Друге місце посіла Індія (проект JSP). На третьому — Шотландія (проект Crover). Ще 10 стартапів пройшли до акселератору.

Stock-Factory презентувала під час конкурсу онлайн-сервіс з обігу умовно «проблемних» товарів. Платформа допоможе оперативно продавати або передавати на благодійність якісні товари, строк придатності яких наближається до завершення. Це допоможе скоротити обсяги знищення якісних товарів в торговельних мережах та оптимізувати товарну логістику, скорочуючи таким чином вуглецевий слід та кількість відходів.