Реклама

CEO The Ukrainians оголосив про запуск нового медіа

Čytaty latynkoju
CEO The Ukrainians оголосив про запуск нового медіа

За словами Тараса Прокопишина, дотепер команда багато писала про творчих людей і в певний момент зрозуміла, що ця тема заслуговує «не просто одного-двох спецпроектів», а має потенціал для створення повноцінного медіа.

Як і для кого працюватиме нове медіа

Проект має назву Creatives. Це — онлайн-журнал про лідерів креативних індустрій країни. Ось як Прокопишин охарактеризував його концепцію: «Є багато різних визначень поняття «креативні індустрії», але здебільшого це плюс-мінус 15 галузей. Відтак, дизайнери та архітекторки, музиканти та письменниці, відеографи та діджейки, видавці та програмістки розповідатимуть про те, як генерують ідеї, як організовують творчий процес, як заробляють і провокують зміни. Якоїсь математичної моделі відбору героїв немає, звичайно ж. Будемо говорити з найперспективнішими та найцікавішими».

За форматом це має бути так зване slow media, орієнтоване на лонгріди. Команда ставить за мету зробити 52 інтерв’ю протягом року з окремими дизайнами та версткою для кожного матеріалу.

Інвестують в проект на першому етапі 6 компаній з України. Також редакція нового проекту планує організувати 12 подій із героями матеріалів у різних містах і надрукувати книгу. Нагадаємо, раніше аналогічним чином вийшли 2 книги інтерв’ю із тими, про кого писали у The Ukrainians. Почитати розмову нашої редакції із Тарасом Прокопишином можна за посиланнямТарас Прокопишин, The Ukrainians: «Починали з того, що інвестували власні стипендії».