Українці-кіберспортсмени перемогли на світових змаганнях із CS:GO

Čytaty latynkoju
Українці-кіберспортсмени перемогли на світових змаганнях із CS:GO

На дводенних ігрових баталіях в Копенгагені брала участь українська команда NAVI, кіберспортсмени якої і здобули перемогу в цьому світовому турнірі.

Що відомо про турнір, учасниками якого були кіберспортсмени

Незважаючи на те, що турнір був нетривалим, гравці NaVi.GG.BET провели 6 матчів з 5 різними суперниками. В рамках групової стадії відбулися 5 поєдинків формату best-of-1, з яких NaVi програли тільки один — в партії з американською командою FaZe Clan.

За перемогу у конкурсі команда отримала $125 тис в якості призу. У фіналі українці перемогли шведську команду Ninjas in Pyjamas. Після перемоги у Копенгагені українська команда вирушає на змагання до Чикаго. Призовий фонд наступного турніру складатиме $250 тис.

Українці-кіберспортсмени перемогли на світових змаганнях із CS:GO

У липні 2018 року Natus Vincere також перемогли в турнірі ESL One Cologne 2018 з Counter-Strike: Global Offensive. Це — третій чемпіонський тут команди на цьому конкурсі підряд.

До слова, український стартап, котрий працює в сфері кіберспорту та називається DreamTeam, залучивУкраїнський кіберспортивний стартап залучив $5 млн посівні інвестиції від провідного європейського фонду Mangrove Capital Partners. Сума складає $5 млн.