Rozetka.ua запустив безконтактні платежі Masterpass

Čytaty latynkoju
Rozetka.ua запустив безконтактні платежі Masterpass

Представники онлайн-супермаркету Rozetka.ua зазначають, що розрахунки за допомогою Masterpass — це підтверджений світовим досвідом один з найкращих способів здійснення онлайн-платежів.

Як здійснити оплату на Rozetka.ua в 1 клік

Щоби швидко оплатити покупку в інтернет-магазині Rozetka, покупцеві необхідно обрати товар, натиснути кнопку «Купити» та після заповнення короткої форми замовлення обрати безготівковий спосіб розрахунку з Masterpass.

Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець Masterpass, система надасть доступ до раніше доданих у нього карток після підтвердження номеру мобільного телефону. Щоб створити свій цифровий гаманець, користувачеві достатньо одного разу ввести свої карткові дані безпосередньо на сайті. Masterpass безпечно зберігає дані платіжних карток різних банків і платіжних систем, даючи можливість розраховуватись онлайн швидше й зручніше — без потреби щоразу вводити карткові реквізити для оплати (CVC-2 код, номер картки тощо). Надійність і безпеку розрахунків з Masterpass гарантують міжнародні стандарти Mastercard.

Сьогодні вже 25% європейців купують онлайн щонайменше раз на тиждень, і понад 90% українських онлайн-користувачів також мають досвід покупки в мережі. Ми раді, що мільйони клієнтів Rozetka отримають досвід швидких та зручних оплат в 1 клік

Сергій Францішко, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні

Раніше ми повідомляли, що на парковках Novus відкриютьНа парковках Novus відкриють точки видачі товарів від Rozetka точки видачі товарів від Rozetka.