Зі Львова відкриють 7 нових авіарейсів

Čytaty latynkoju
Зі Львова відкриють 7 нових авіарейсів

З 29 жовтня угорський лоукостер Wizz Air відкриває зі Львова рейс Львів — Вільнюс, а з 30 жовтня — Львів — Братислава.  Також з наступного тижня зі Львова вперше полетить  ірландський лоукостер Ryanair рейсом Львів-Краків. Яких ще авіарейсів очікувати від компаній — далі в матеріалі.

Куди та коли можна буде полетіти зі Львова

29 жовтня угорський лоукостер Wizz Air відкриває зі Львова рейс Львів — Вільнюс, який виконуватимуть двічі на тиждень по понеділках і п’ятницях. Час відправлення зі Львова – 20:00, прибуття у Вільнюс – о 21:15. Час вильоту з Вільнюса – о 18:15, у Львові – о 19:30.

У вівторок, 30 жовтня, зі Львова стартує рейс Львів — Братислава. Рейси виконуватимуть тричі на тиждень по вівторках, четвергах і суботах. Час відправлення зі Львова – 15:05, прибуття до Братислави – 15:20 за місцевим часом. Час вильоту з Братислави – 15:50 за місцевим часом, у Львові – о 18:05.

Наступного тижня зі Львова вперше полетить ірландський лоукостер Ryanair, який уже два місяці літає з Києва. Зокрема 30 жовтня стартує рейс Львів — Краків. Авіарейси здійснюватимуться по вівторках, четвергах і суботах. 31 жовтня розпочнуть виконувати одразу три авіарейси: Львів — Дюсельдорф (Веце), Львів — Меммінген та Львів — Варшава (Модлін). А вже 2 листопада зі Львова вилетить літак до Лондона. Авіарейси літатимуть у понеділок, п’ятницю та неділю.

Нагадаємо, угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air планує в 2019 році перевезтиWizz Air розраховує на 2,5 млн українців — топ-менеджер компанії 2,5 млн пасажирів в/з України.