В Україні відкрили безкоштовну школу «білих хакерів»

Čytaty latynkoju
В Україні відкрили безкоштовну школу «білих хакерів»

Для участі в програмі кандидати повинні володіти базовими технічними знаннями та навичками програмування. Організатори будуть вибирати студентів на конкурсній основі. Відбір до школи включає в себе онлайн-і оффлайн тестування, співбесіду, а також експрес-курс.

Що треба знати про школу

Прийом заявок вже розпочався й триватиме до 26 жовтня. Навчання стартує в грудні з проходження експрес-курсу – фінального етапу тестування. На цьому етапі виберуть 40 кращих студентів, які почнуть повноцінне навчання в січні 2019 року.

В рамках Cyber School учні пройдуть інтенсивні курси з безпеки мереж та додатків, систем експлуатацій, зворотного інжинірингу та ін. Програма розрахована на п’ять місяців навчання фултайм, повністю англійською мовою. Серед викладачів – українські та зарубіжні практики світового рівня.

Олексій Барановський навчає кібербезпеці з 2001 року та добре знайомий з українськими реаліями: «В Україні близько 40 вишів щорічно випускають ІТ-фахівців, а професіоналів в сфері кібербезпеки все одно не вистачає. І поки студенти закінчують університети – актуальність даних втрачається, з’являються нові виклики, до яких ці випускники просто не готові», – каже Олексій.

За словами Дмитра Єрьоміна, в Україні налічується кілька сотень професіоналів в сфері захисту інформації: «Ми хочемо, аби цих людей було в десятки разів більше. Тому ми створили безкоштовну, але дуже складну програму та пред’являємо до студентів найвищі вимоги».

Навчаючи таких професіоналів, ми прагнемо вибудовувати систему інформаційної безпеки, яка буде сприяти розвитку бізнесу в Україні та залученню інвестицій в місцеві проекти

Єгор Аушев, співзасновник Hacken

Засновники Cyber School обіцяють, що кращі випускники гарантовано отримають пропозиції про працевлаштування за підсумком проходження програми. Згідно з даними сайту DOU, середня зарплата фахівців в області кібербезпеки становить $1300.

Щоби стати учасником, необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті школи.

Нагадаємо, що у Києві відкриютьУ Києві відкриють першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій.