МЗС розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA

Čytaty latynkoju
МЗС розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA

Кожного дня протягом кампанії на сторінках МЗС України у Facebook та Twitter з’являтимуться пости, в яких будуть фігурувати випадки некоректного написання назви Київ як Kiev. МЗС відслідковуватиме провідні ЗМІ, такі як The New York Times, BBC, Reuters на предмет неправильного написання назви столиці України англійською мовою. На часі дізнатися більше про міністерську онлайн-кампанію.

Як можна долучитися до кампанії

У своїй кампанії ініціатори будуть тегати ЗМІ та писати хештеги #KyivNotKiev, #CorrectUA з проханням вживати назву Київ коректно (Kyiv замість Kiev). Також у МЗС закликають всіх охочих долучитись до флешмобу, розмістивши кавер на своїх акаунтах в соціальних мережах.

У Міністерстві переконані, що це – спосіб позбутися радянського минулого України у правописі.

Нагадаємо, що на службі в Міністерстві закордонних справ з’явивсяКіт на службі в МЗС — у відомстві з’явився чотирилапий співробітник чотирилапий співробітник. Звати його Амбасадор. Кіт представлятиме українсько-котячі інтераси на міжнародній арені. Також новий «працівник» дипломатичного відомства України захищатиме країну від «русощурів» та сприятиме виходу українського молока на світові ринки.

Подібні піар-кроки раніше вже були помічені за іншими європейськими країнами. Додамо, що недавно Міністерство закордонних справ Франції раніше вже взяло на роботу двох кішок. У їхні обов’язки входить полювання на гризунів. А в уряді Британії також є така традиція. Екс-прем’єр Девід Кемерон теж поселив у офісі кота Ларрі.