У Житомирі вдруге відбудеться Фестиваль науки і техніки

Čytaty latynkoju
У Житомирі вдруге відбудеться Фестиваль науки і техніки

Гості фестивалю також зможуть відвідати пізнавальні воркшопи провідних технологічних компаній, лекції від успішних жінок в технологічних галузях про розвиток лідерських навичок, впевненості у власних силах і побудові успішної кар’єри. На часі більше дізнатися про захід, який відбуватиметься у Житомирі вже вдруге.

Коли відбудеться фестиваль та що у його програмі

Упродовж фестивального дня на відвідувачів заходу чекатимуть наукові лабораторії та пізнавальні ігри, військова, поліцейська та рятувальна техніка і обладнання, авіа-тренажер та цифровий планетарій. Можна буде побачити та спробувати в дії сучасні інноваційні технології 3D-друку, робототехніки, віртуальної реальності, взяти участь у конструюванні великого Lego-робота.

Об 11:00 у конференц-залі університету заплановане підписання «Технологічного Пакту для розвитку жінок в STEM-компаніях», який ініційований STEM Коаліцією за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні у партнерстві з Житомирським державним технологічним університетом. Об 13.00 в актовій залі відбудеться круглий стіл «Особливості ЗНО-2019» для майбутніх випускників та їхніх батьків.

Фестиваль триватиме у суботу від 10.00 до 17.00.

Нагадаємо, що в Києві відкрилиУ Києві відкриють першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій. Над відкриттям лабораторії працювала компанія Syngenta. Це буде вже шостий заклад у глобальній мережі відповідних Лабораторій компанії. Гостей прийматиме парк UNIT.city, на території якого вже зосереджено багато різноманітних стартапів, компаній та наукових-освітніх закладів у сфері цифрових технологій та IT.