В Україні з’явився мобільний додаток для сортування сміття

Čytaty latynkoju
В Україні з’явився мобільний додаток для сортування сміття

У додатку «Cортуй» є універсальні правила сортування, а також адаптовані до вимог станцій «Кіїввторресурс» і «Україна без сміття». Завантажити безкоштовно його можна з App Store і Google Play.

Як використовувати застосунок

Як зазначається на сторінці додатку, «Сортуй» сповіщатиме про зміни у правилах утилізації відходів і триматиме в курсі важливих новин операторів збору вторсировини. Застосунок буде корисний здебільшого киянам, але користувачам з інших міст точно стануть у нагоді універсальні правила сортування: «Пропонуй, і ми залюбки додамо до «Сортуй» популярних операторів прийому вторсировини з твого рідного міста», — йдеться в описі.

Список організацій, куди додаток пропонує передавати відсортовані відходи:

  • «Україна без сміття»;
  • «Кіївміськвторресурс»;
  • «Екологічні інвестиції»;
  • «Екологічні переробні технології»;
  • «Центр управління відходами»;
  • Благодійний магазин «Ласка»;
  • КП «Кіївкомунсервіс».

Виданню AIN.UA  ідейники з MacPaw розповіли, що спочатку створили додаток для iPad для корпоративного використання. Побачивши, наскільки покращився процес сортування сміття в офісі, хлопці вирішили написати додаток, яким міг би користуватися кожен українець. Так і з’явився додаток «Сортуй». На його розробку пішло 7 місяців. За цей час в проекті взяли участь понад 10 співробітників MacPaw, серед них — програмісти, тестувальники, дизайнери, копірайтери, фахівці в області маркетингу та PR.

01/ 04

До слова, раніше ми повідомлялиONUKA презентувала кліп, який зняли на сміттєзвалищі про презентацію кліпу гурту  ONUKA під назвою «Strum», яким розпочинають екологічну ініціативу #ECOSTRUM. Усі кошти від монетизації кліпу на YouTube будуть перераховуватись на підтримку громадської організації «Україна без сміття» і міської мусоросортувальної станції.