«Укрзалізниця» представить оновлений логотип компанії

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» представить оновлений логотип компанії

Як наголошується,  для ЗМІ та громадськості оновлений логотип презентують на Центральному залізничному вокзалі столиці 27 вересня.

Що відомо про новий логотип

«Легендарний знак «Укрзалізниці» змінюється. Тепер він поєднує кращі традиції компанії та її потужний потенціал розвитку», — йдеться у повідомленні. На зустрічі розкажуть про те, що символізує оновлений логотип, як велась робота над новою айдентикою, коли новий лого з’явиться на рухомому складі, об’єктах інфраструктури.

За повідомленням компанії на першу колію вокзалу «Київ-Пасажирський» буде подано пасажирський та вантажний потяги, забрендовані новим логотипом, присутнім буде презентовано зразки брендованої продукції.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли«Укрзалізниця» запустила інкубатор для стартапів про те, що «Укрзалізниця» та 1991 Open Data Incubator оголосили про запуск власного інкубатору стартапів. Проект буде реалізований за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі, а також офісу Національної інвестиційної ради України. Програма для стартапів називатиметься Future of Mobility Lab. UZ edition.