Реклама

ONUKA презентувала кліп, який зняли на сміттєзвалищі

Čytaty latynkoju
ONUKA презентувала кліп, який зняли на сміттєзвалищі

 Кліп є початком спільної з громадською організацією «Україна без сміття» ініціативи #ECOSTRUM. Відео знімали на сміттєзвалищі у Підгірцях, де гора побутових відходів сягає 27-поверхового будинку.

В чому полягає ідея проекту

Режисер кліпу виступив  Алан Бадоєв. Історію із понад сотнею героїв створили, щоб привернути увагу до забруднення середовища побутовим сміттям. «Власноруч ми втрачаємо навколишнє. Побутове сміття немов лавина сходить на наші міста, країни. Ще трохи й ми не зможемо бачити прекрасне навколо» — зазначено на сайті ініціативи.

З релізом відео на трек Strum розпочинають екологічну ініціативу #ECOSTRUM. Усі кошти від монетизації кліпу на YouTube будуть перераховуватись на підтримку громадської організації «Україна без сміття» і міської мусоросортувальної станції.  Проекту можна допомогти поширивши відео у Facebook або напряму перерахувавши кошти.

Нагадаємо, про несанкціоновані сміттєзвалища у ярах, балках, колишніх кар’єрах та проблему сміття в лісі піднімалиЧому сміття у лісі — це суспільна проблема в матеріалі Na chasi.