В Україні створили Telegram-бота для безкоштовної правничої допомоги

Čytaty latynkoju
В Україні створили Telegram-бота для безкоштовної правничої допомоги

Telegram-бот «Мій Юрист» надає можливість людині обрати галузь права, в якій їй необхідна консультація, і поділитися своєю локацією, якщо вона хоче знайти юриста поблизу.

Як працює Telegram-бот

Бот, ґрунтуючись на даних галузі та локації, звертається із запитом до бази юристів, обирає найбільш відповідного фахівця і підключає його до чату з вами.

У юристів окремий бот  — «Мій Клієнт». Спеціаліст реєструється в боті для надання консультацій, вказує галузі права, в яких він є фахівцем, своє місце роботи і посаду, і ділиться своєю локацією. Після реєстрації він потрапляє у базу. Коли у клієнта виникає питання, бот «Мій Юрист» обирає з бази десять рандомних юристів, які знаходяться найближче по локації з клієнтом, і відправляє їм питання з кнопкою «відповісти». Хто перший натисне на кнопку — той і підключиться до діалогу з клієнтом.

Щоб максимально скоротити час очікування консультації — бот кожні дві хвилини вибирає наступну десятку юристів за тими ж критеріями і відправляє їм питання. Цей процес завершується, коли хтось із юристів натисне кнопку «відповісти». Також сервіс передбачає рейтинг юристів. Клієнти можуть залишати відгуки у вигляді оцінок і бачити середню оцінку юриста, який відповідає на питання. Окрім цього, бот  дає можливість поскаржитися і на недобросовісних юристів, і на хамовитих клієнтів. Користувачі, які отримають дві скарги, будуть обмежені у використанні сервісу. Автор ідеї підкреслив, що проект є соціальним, тому користування ним — безкоштовне.

Нагадаємо, раніше ми писалиУ Telegram тепер можна пересилати криптовалюту про новий проект, який дозволятиме пересилати криптовалюту через месенджер Telegram.