У Києві відбувся третій міжнародний Visa Cashless Summit, присвячений майбутньому платіжних технологій

Čytaty latynkoju
У Києві відбувся третій міжнародний Visa Cashless Summit, присвячений майбутньому платіжних технологій

Visa зібрала експертів фінансового, технологічного, банківського, торгового та державного секторів на платформі UNIT.City. Делегати саміту обговорили прогрес фінансових технологій і значення безготівкових платежів у розвитку економіки країни.

Збираючи ключових гравців із різних сфер на одній платформі, Visa вже втретє ініціює дискусію з актуальних питань сфери безготівкових розрахунків. Учасники Саміту обговорили актуальні теми розвитку платіжних технологій у широкому контексті економічних і технологічних трендів та дії, необхідні для створення безшовного споживацького досвіду. Особливо інтенсивними були інтерактивні дискусії щодо використання великих даних і перешкод для розвитку електронної
комерції.

Хто був серед спікерів  

Серед запрошених спікерів Visa Cashless Summit виступили Дмитро Шимків, топ-менеджер у сфері інформаційних технологій із доповіддю «Роль інновацій у мінливому світі для підтримки довіри споживачів», Олександр Яблунівський, директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ, Антон Тютюн, заступник глави «Ощадбанку», Ігор Смілянський, генеральний директор «Укрпошти», Олексій Шабан, керівник роздрібного бізнесу «ПриватБанку», Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, представники Міністерства економічного розвитку, провідних українських банків, дослідницьких організацій, сервісних, торговельних і фінансово-технічних компаній.

У Києві відбувся третій міжнародний Visa Cashless Summit, присвячений майбутньому платіжних технологій

З моменту першого Кешлес Саміту в 2016 році ми реалізували в Україні ряд успішних інновацій ‒ безконтактну оплату проїзду в наземному транспорті та метро, Google Pay, Apple Pay, GarminPay, працюємо над впровадженням QR-платежів. З огляду на такі глобальні тренди, як зростання використання смартфонів для здійснення платежів і поширення інтернет-речей, ми розуміємо, що однією з ключових завдань платіжної екосистеми є створення «безшовного» споживацького досвіду

Дмитро Крепак, в.о. глави регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa

Дмитро влучно підмітив, що користувач хоче здійснювати оплату в тому місці і в той час, коли йому зручно, докладаючи мінімум зусиль. Мета Visa ‒ усунути будь-які складнощі для здійснення платежів, зберігаючи їх надійність і безпеку.

Основні напрямки роботи Visa 

Гектор Родрігез, віце-президент з ризиків у регіоні Центральної Європи, Близького Сходу та Африки, Visa зазначив, що у всьому світі, як і в Україні, Visa працює над розвитком фінансових інновацій при дотриманні безпеки користувачів. Уряд, банки, торгово-сервісні підприємства спільно можуть створити довіру до системи. Один із ключових принципів, яким слідує компанія Visa ‒ постійно впроваджувати нові технологічні рішення для захисту інформації споживачів і попередження шахрайства.

У Києві відбувся третій міжнародний Visa Cashless Summit, присвячений майбутньому платіжних технологій

Макс Яковер, СЕО та керуючий партнер UNIT.City наголосив, що наймасовіший ринковий сегмент в українському Fintech ‒ платежі та грошові перекази. У цій сфері працює понад 31% всіх фінтех-стартапів. Безконтактні та мобільні платежі, QR-платежі, електронні та цифрові гаманці ‒ це найближче майбутнє. А взаємодія стартапів і традиційного сектора дозволить цим рішенням швидше перетворитися в наше сьогодення.