Найбільший партнер Uber в Україні буде заряджатися на електрозаправках STRUM

Čytaty latynkoju
Найбільший партнер Uber в Україні буде заряджатися на електрозаправках STRUM

Як інформують ЗМІ, мережа швидкісних зарядних станцій STRUM, кою керую компанія ДТЕК, забезпечуватиме підзаряджання парку електромобілів UBERDRIVE. Це — найбільший партнер Uber в Україні. Як інформують Electrovesti, сторони досягли домовленості про співпрацю.

Як діятиме проект для партнера Uber

Водії електромобілів, які входять в партнерський парк UBERDRIVE, отримають знижку до 25% на зарядку на всіх станціях STRUM. Так, 1 кВт/год швидкісного заряджання на портах потужністю 50 кВт для них буде коштувати 6 грн. Заряджання змінним струмом потужністю 22 кВт обійдеться в 4 грн за кВт/год. Станом на вересень 2018 року до партнерського автопарку UBERDRIVE входить близько 300 електромобілів, які працюють в цьому сервісі райдшерингу. «Електромобілі — це інноваційний і екологічно чистий вид транспорту. Упевнений, що наша взаємодія з UBERDRIVE посприяє тому, щоб електромобілі все частіше приїжджали на виклик киян і жителів інших міст», — сказав керівник мережі STRUM Ігор Ковальов.

Раніше ми інформувалиUber пропонує клієнтам пересідати на електросамокати і велосипеди про те, що Uber пропонуватиме своїм клієнтам пересідати на електросамокати та велосипеди.