Український кіберспортивний стартап залучив $5 млн

Čytaty latynkoju
Український кіберспортивний стартап залучив $5 млн

Як зазначає видання, котре поспілкувалося з представниками стартапу, це — вже друга інвестиція від фонду, яку залучив проект. Партнер фонду Девід Вароквір зазначив, що такий потужний раунд для проекту від української команди, скерований на «вибухове зростання» в майбутньому. AIN.UA цитує інвестора, котрий так оцінив зусилля українців у роботі над розвитком платформи: «Лише за 6 міс DreamTeam побудував найдинамічніший рекрутинговий маркетплейс на планеті, більший, аніж усі інші рекрутингові платформи, разом узяті — і швидко наближається до 1 млн зареєстрованих користувачів». Стартап — дітище авторів DMarket.

Що варто знати про цей стартап

DreamTeamЗасновники DMarket запускають новий проект для ігрової індустрії — один серед низки нових проектів Олександра Кохановського, який раніше багато років присвятив менеджменту відомого українського кіберспортивного клубу Natus Vincere. Зараз команда проекту має завдання розвивати платформу та платіжну систему для кіберспорту та відеоігор.

Самі розробники називають її аналогом платіжної системи PayPal, лише скерованої на сферу кіберспорту. Швидкість та захищеність платежів для кіберспортсменів чи спонсорів кіберкоманд забезпечується blockchain та смарт-контрактами. Кохановський зазначив, що кошти підуть на подальний розвиток платформи. У 2017 році команда проекту провела успішне залучення інвестицій через випуск власних токенів.