Українці створили додаток для екскурсії Чорнобилем в AR

Čytaty latynkoju
Українці створили додаток для екскурсії Чорнобилем в AR

Додаток доповненої реальності «Арка AR» дає можливість будь-якому власникові смартфона побувати онлайн під новим безпечним конфайнментом і детально роздивитись конструкції арки та об’єкта «Укриття».

Які можливості додатку

В агентстві повідомляють, що користувач зможете побачити все до найменших деталей, адже картинку в додатку можна збільшити до розмірів виставкового стенду. Програма доповненої реальності дозволяє візуалізувати об’єкти, ніби вони знаходяться поряд з людиною. Потрібно лише завантажити додаток і спрямувати телефон на маркер. Об’єкти АЕС можна обертати, змінювати кут огляду, а також заглядати всередину АЕС.

У додатку «Арка AR» побачите:

  • Зовнішній вигляд «Арки» нового безпечного конфайнмента.
  • Будову «Арки» в розрізі і елементи конструкцій
  • Саркофаг, який звели над зруйнованим 4-м енергоблоком.

 

01/ 03

Додаток безкоштовний для завантаження.  Завантажити додаток можна вже сьогодні на App Store та Play Market. Для коректної роботи додатку треба завантажити Image Target, роздрукувати його або відкрити на будь-якому іншому пристрої та навести камеру смартфона на зображення.

Додамо, що захисну споруду над об’єктом «Укриття» над зруйнованим IV енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції планують ввестиУ грудні над ЧАЕС з’явиться додаткове укриття в експлуатацію в грудні.