В Одесі відкрився хаб, де продають та заряджають електромобілі

Čytaty latynkoju
В Одесі відкрився хаб, де продають та заряджають електромобілі

Як пише видання, в салоні є в наявності не тільки популярні в Україні  електромобілі, а й новинки, які тільки цього літа передставили світовому ринку — EcoFactor HUB першими привезли в Україну Hyundai Kona Electric.

Що пропонує  EcoFactor HUB

Засновник компанії EcoFactor Сергій Вельчєв розповів, що презентують не просто автосалон, де будуть продаватися авто, що заряджаються з тюнінг-ательє і післяпродажним сервісом, а щось більше — цінності: «Наше завдання — донести якомога більшій кількості людей меседж про переваги електромобілів».

Мета EcoFactor HUB — сформувати в місті екологічне співтовариство і зробити черговий крок у бік переходу на екологічний транспорт. Новий простір об’єднає в собі автосалон, дитячий освітній лекторій і автошколу на електромобілях. Автосалон EcoFactor HUB включає продаж автомобілів, доставку та митний супровід. А також сертифікацію, сервіс і ремонт будь-якої складності, підбір і доставка автозапчастин,сервіс 24/7.

Hyundai Kona Electric. Фото: hyundai-kona.infocar.ua

Про компанію

EcoFactor — інжинірингова компанія, яка проводить науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи. Створює комерційний транспорт на електротязі, накопичувальні системи енергії, системи для енергоменеджменту та енергоаудиту, розробляє інфраструктурні рішення для електротранспорту і бере участь в найбільших експериментальних розробках України, пов’язаних з транспортом на електротязі.

Нагадаємо, раніше ми писалиНа передовій інновацій: у Донецькій області відкрили перший салон електромобілів про те, що мережа електромобільних салонів Electrocars відкрила відділення в Маріуполі у Донецькій області. Це — п’яте відділення компанії та її партнерів.