«1+1 медіа» запустила додаток для серіалів і кіно — поки лише для Android

Čytaty latynkoju
«1+1 медіа» запустила додаток для серіалів і кіно — поки лише для Android

Додаток працює з контентом VOD-платформи 1+1 video. За інформацією прес-служби холдингу, бібліотека відео, до якого програма відкриває доступ, містить понад 20 тис годин художніх та документальних фільмів, серіалів, розважальних шоу виробництва медіагрупи. Як і у випадку з веб-платформою, у користувачів додатку є можливість перегляду прямих трансляцій 7 телеканалів медіагрупи: 1+1 international, «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «Бігуді», «УНІАН ТБ», а також 5 партнерів-мовників, серед яких ZIK, «UA: Перший», «Громадське ТБ», «24 канал» та «8 канал».

Які інші можливості дає додаток глядачам

Крім того, в рамках пакету «Безлім Відео» від «Київстар» абоненти мають вільний доступ без тарифікації трафіку до додатка 1+1 video.

«Ми бачимо зростання споживання контенту на мобільних пристроях, тому хочемо розвивати монетизацію цього типу платформ. Поки що ми працюємо за рекламною моделлю, але найближчим часом запустимо платну підписку. Для нас важливо надати нашим глядачам вибір та зручний формат плати за контент. Таким чином в майбутньому у цього продукту буде дві моделі монетизації – рекламна та платна підписка. Якщо наші розрахунки спрацюють, то в наступному році випустимо версію для смартфонів з iOS», – зазначає Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку «1+1 медіа».

У додатку передбачено декілька режимів роботи, завдяки яким дивитися відео на екранах смартфонів буде зручно як при тьмяному освітленні, так і в сонячну погоду на вулиці. У найближчих планах з розвитку продукту – додати особистий кабінет користувача та можливість формування улюблених добірок відео.

«1+1 медіа» запустила додаток для серіалів і кіно — поки лише для Android

Завантажити додаток 1+1 video можна в онлайн-магазині Google Play.

Раніше ми інформували«1+1 медіа» запускає систему для захисту авторських прав про запуск цим медіахолдингом системи захисту авторських прав на контент.