Львівська мерія та Mastercard представили «Портал мешканця Львова»

Čytaty latynkoju
Львівська мерія та Mastercard представили «Портал мешканця Львова»

Портал передбачатиме максимально розширений перелік послуг та сервісів. Завдяки інтеграції платформи цифрових гаманців Masterpass на порталі можливо буде здійснювати онлайн-платежі в 1 клік, повідомила прес-служба компанії.

Якою буде функціональність порталу

Портал об’єднає низку послуг і сервісів, які дозволять зручно та швидко вирішувати адміністративні, комунальні й інші питання містянина в електронному режимі. Серед послуг, наприклад:

  • реєстрація місця проживання, реєстрація фізичної особи підприємця,
  • приватизація, присвоєння поштових адрес,
  • видача довідок, надання дозволів,
  • реєстрація декларацій тощо.

Портал також передбачатиме можливість онлайн-звернень до посадовців та подальше відслідковування статусу електронних пропозицій і скарг.

Буде значно спрощена реєстрація особистого кабінету, — у т.ч. через соціальні мережі, — а також навігація на сайті.

—Переконаний, що всі ті сервіси, які ми запроваджуємо — це чіткі кроки до мінімізації корупції, яка, на жаль, сьогодні присутня, особливо, в державних структурах. Закликаю усіх львів’ян користуватись новими послугами і новими формами спілкування з мерією

Андрій Садовий, міський голова Львова

Як відбувалась розробка проекту

Перед початком роботи над «Порталом мешканця Львова» було проведено опитування серед жителів міста, ініційоване компанією Mastercard. Метою опитування було зрозуміти досвід взаємодії львів’ян із міською радою та місцевими органами, а також визначити найбільш затребувані серед мешканців функції для розвитку майбутнього порталу. Результати показали, що найбільше львів’яни хочуть отримувати через інтернет адміністративні, медичні та освітні послуги.

Серед обов’язкових елементів онлайн-порталу респонденти відзначили, у першу чергу, можливість зручної онлайн-оплати. Саме тому на порталі буде інтегрована платформа цифрових гаманців Masterpas.

— Разом із партнерами — українськими банками — ми вже запустили ряд smart city рішень у Львові, зокрема, безконтактні оплати на муніципальних парковках та у львівських трамваях. «Портал мешканця Львова» — ще один проект в рамках концепції розумного і комфортного міста

Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні

У 2015 році у Львові запрацювали безконтактні паркомати для безготівкової оплати на муніципальних майданчиках. 22 червня 2016 року Mastercard спільно з партнерами встановили у Львові перший в Україні безконтактний банкомат, у травні цього року обладнали валідаторами для безконтактної оплати проїзду 10 трамваїв Львова. Окрім цього, 6 років поспіль компанія підтримує Leopoliz Jazz Fest — перший в Україні безготівковий фестиваль, який лише в цьому році відвідало більше 100 тис гостей.

Нагадаємо, раніше ми інформували«Нова Пошта» запустила оплату послуг в 1 клік без паролю про запуск оплат в 1 клік у додатках «Нової Пошти».