Поляки планують звести карго-термінал в аеропорту «Львів»

Čytaty latynkoju
Поляки планують звести карго-термінал в аеропорту «Львів»

За словами голови львівської ОДА Олега Синютки, співпраця з компанією Waimea Holding, дозволить Львівській області не тільки залучити в економіку нові капіталовкладення, а й розширити діяльність аеропорту «Львів».

В чому полягатиме діяльність компанії

Як розповів керівник Waimea Анджей Росинський Waimea Holding планує почати будівництво об’єктів складської і індустріально-офісної нерухомості. Крім того, група в процесі розширення своєї діяльності почне будівництво нових вантажних терміналів, які будуть запропоновані для оренди потенційним споживачам.

Waimea з 2010 року займається проектами розвитку по всій Польщі. Протягом останніх трьох років компанія побудувала 85 тис. кв. м об’єктів.

Що таке карго-термінал

Вантажним терміналом називається спеціальний комплекс споруд, персоналу, технічних і технологічних пристроїв, організаційно взаємопов’язаних і призначених для виконання логістичних операцій. Таких як прийом, навантаження-розвантаження, зберігання, сортування, вантажопереробка різних партій вантажів, а також комерційно-інформаційне обслуговування вантажоодержувачів, перевізників та інших логістичних посередників в перевезеннях.

Раніше повідомлялосяВ аеропорт «Бориспіль» зайде грузинська авіакомпанія, що грузинська авіакомпанія Myway Airlines 5 жовтня відкриє рейси з Тбілісі до Києва.