В аеропорт «Бориспіль» зайде грузинська авіакомпанія

Čytaty latynkoju
В аеропорт «Бориспіль» зайде грузинська авіакомпанія

На початковому етапі польоти з аеропорту «Бориспіль» будуть виконуватися два рази на тиждень по понеділках і п’ятницях на літаках Boeing 737-800. З 24 жовтня авіакомпанія розширить польотну програму до Києва, додавши третій рейс по середах.

Про нові авіарейси 

Компанія Myway Airlines почала виконувати регулярні польоти в червні, відкривши рейси до Харкова з Тбілісі і Батумі. Крім Myway Airlines 18 жовтня польоти в Бориспіль з Брюсселя почне авіакомпанія Brussels Airlines.

Як повідомляє прес-службі підприємства, аеропорт готовий забезпечити авіакомпанію сервісом належного рівня і вже готується до святкової зустрічі першого рейсу. Також генеральний директор аеропорту Павло Рябікін зазначив, що після літнього інтенсиву продовжує тримати високий темп роботи, особливо в напрямку розвитку бізнес партнерства: «Зустріч жовтневого «тандему» показує, що Бориспіль все цікавіше для іноземних перевізників і тим більше для гостей України».

Також з 28 жовтня свої рейси Дубай-Київ з аеропорту Жуляни в аеропорт Бориспіль перенесе авіакомпанія flydubai, що експлуатує лінію спільно з Emirates.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиУ «Бориспіль» зайдуть ще 2 авіакомпанії, що у «Бориспіль» зайдуть ще 2 авіакомпанії.