Мережа «Ашан» розглядає можливість відкриття маркетплейса в Україні

Čytaty latynkoju
Мережа «Ашан» розглядає можливість відкриття маркетплейса в Україні

Велика французька мережа гіпермаркетів зібралася запустити в Україні маркетплейс. За словами Корягіної це можливість представити торговий центр не тільки офлайн, а й забезпечити взаємодію між ТЦ і клієнтами онлайн.

Як працюватиме маркетплейс, який створює мережа «Ашан»

Відзначається, що така модель вже працює у Франції з 2015 року. Auchan як маркетплейс у Франції не обмежується виключно електронною торгівлею. Він інтегрований до існуючої крос-канальної стратегії компанії, тому покупки і повернення можливі з фізичних магазинів.

Створення маркетплейса було частиною глобальної стратегії Auchan, пов’язаної з розширенням присутності в інших країнах. На сайті маркетплейса представлені різні категорії товарів: від продуктів харчування до дитячих іграшок, меблів і техніки.

Згідно Mirakl, бізнес-модель маркетплейса дозволяє розширити асортимент гіпермаркету без інвестицій в складські приміщення. Першими рітейлерами, які стали продаватися і на маркетплейс Auchan, стали постачальник кави Les Cafes Henri і шоколад The ​​Knights of Argouges.

Мережа магазинів Auchan присутній в 16 країнах світу. Власником Auchan Group є Асоціація сім’ї Мюлье (Франція). Торгова мережа гіпермаркетів Ашан в Україні складається з 20 об’єктів у різних регіонах України.

Нагадаємо, український маркетплейс Prom.ua запустивУкраїнський маркетплейс Prom.ua запустив оплату через Apple Pay оплату через Apple Pay.