На «Іграх вогнеборців» покажуть та розкажуть все про рятувальників

Čytaty latynkoju
На «Іграх вогнеборців» покажуть та розкажуть все про рятувальників

Організовує фестиваль соціальний проект «Добровольці-вогнеборці».Як в Україні розвивають добровольчий рух допомоги вогнеборцям Ініціатива спрямована на формування культури пожежної безпеки в містах та підтримку волонтерських команд, що оперативно реагуватимуть на пожежну небезпеку на місцях.

Чому проводять фестиваль

Мета фестивалю – привернути увагу до ініціативи «Добровольців-вогнеборців» та показати життя добровільних пожежних у доступній та розважальній формі. Команди «Добровольців -вогнеборців» існують по всьому світу. Віднедавна —і в Україні. Кожен громадянин може стати добровільним пожежним та докласти зусилля для забезпечення безпеки у своєму домі, районі, регіоні чи місті.

Програма фестивалю 

Захід відбудеться на Потовій площі в Києві 23 вересня з 12.00 до 21.00. Вхід на фестиваль вільний. Як повідомляють організатори, основна увага відвідувачів буде прикута до «Лабіринта вогнеборця» — спортивна зона-дистанція, у якій відвідувачі відчують на собі, з чим зустрічаються пожежні при гасінні пожеж.

Поштова площа на «Ігриах вогнеборців» буде поділена на декілька тематичних зон:

  • Інтерактивна зона майстер-класів з пожежної безпеки, безпеки на воді та першої домедичної допомоги. Кожен майстер-клас розрахований на 45 хвилин, за які відвідувачі відпрацюють практичні навички по рятуванню людей на воді, гасінню пожеж та наданню першої допомоги. Майстер-класи проведуть представники Добровільної пожежної команди «Штурм» з Борисполя, Товариства Червоного Хреста України та Пляжного патруля.
  • Лекторій із виступами експертів на тему особистої та інформаційної безпеки, розвитку низових волонтерських ініціатив, ролі жінок у рятувальній справі.
  • Дитяча зона з пізнавальними шоу, дитячою поліцейською зоною, школою домедичної допомоги для наймолодших та юних лайфсейвів з правильного поводження на воді.
  • Вогняне караоке з піснями, присвяченими темі вогню.
  • Вечірній кінопоказ «Школа 911» про волонтерську парамедичну службу від фестивалю американського кіно «Незалежність»
  • Яскрава фотозона та тематичні тенти.
01/ 03

Раніше ми розповідалиЯк в Україні розвивають добровольчий рух допомоги вогнеборцям про проект «Добровольці-вогнеборці» та його вплив на суспільство.