В Україні IKEA відкривається у 2019-му в ТРЦ Ocean Mall — ЗМІ

Čytaty latynkoju
В Україні IKEA відкривається у 2019-му в ТРЦ Ocean Mall — ЗМІ

Як повідомляють ЗМІ, ритейлер уклав договір оренди на приміщення площею в майже 4 тис кв. м зі столичним ТРЦ Ocean Mall. Його девелопером є Вагіф Алієв. Таку інформацію зі своїх джерел отримало видання «ЛІГА».

Що варто знати про український магазин IKEA

Спочатку IKEA начебто планувала відкриття першого українського магазину у ТРЦ «Південний» у Голосієво. На правах анонімності директор однієї з київських консалтингових компаній повідомив журналістам «ЛІГА» про те, що компанія зрештою орендувала майданчик у ТРЦ Ocean Mall. Також тривають перемовини з іншими майданчиками. Начебто у Києві мають відкрити декілька магазинів, а далі — виходити у регіони. У планах — розвиток магазинів невеликого формату площею 3,5-5 тис кв. м. Від коментарів у самій IKEA та в наглядовій раді компанії «Мандарін Плаза» від коментарів відмовилися.

У 2019-му ми побачимо вже третю спробу шведів вийти на український ринок. Попередньо це мало статися 2006 року — але тоді угоду заблокувала київська влада, не надавши дозвіл на вирубування дерев на потрібній ділянці для забудови. Наступного разу спроба була на Одещині у 2009-му — однак потім угода так і не відбулася. Компанію IKEA засновано 1943 року у Швеції Інгваром Кампрадом. Станом на серпень 2018 року ритейлер керував 403 магазинами у 49 державах світу.

Раніше ми інформувалиКомпанія ІКЕА шукає українських виробників для співпраці про пошук українських виробників цим ритейлером — компанія має намір з ними співпрацювати для постачання до своїх магазинів.