Ryanair розглядає створення IT-компанії в Україні

Čytaty latynkoju
Ryanair розглядає створення IT-компанії в Україні

Офіс Національної інвестиційної ради провів переговори з керівництвом Ryanair про створення в Україні внутрішньої компанії, яка розроблятиме для лоукостера всі IT-продукти.

Навіщо авіакомпанії IT-«дочка»

За інформацією видання «ЦТС», про це в ефірі «Радіо НВ» заявила голова Офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів. Вона зазначила, що Офіс Націнвестради також має намір обговорити з компанією питання щодо заходу лоукостера на ринок внутрішніх пасажирських перевезень. Нагадала, що в України є 20 внутрішніх аеропортів.

Як наголосила Ковалів, якщо мова йде про вхід лоукостерів всередину країни, то важливий рівень аеропортових зборів. При цьому всі компанії розуміють: чим дешевше квиток, тим швидше авіалінії стануть конкурентними. Голова Офісу Національної інвестиційної ради додала, що жодна з компаній не вимагає прямих фінансових вливань або дотацій, але для перевізника важливо, щоб аеропорт був належної якості.

Раніше повідомлялося, що Ryanair планує створити в Україні свій дата-центр для зберігання і обробки даних, і працювати тут будуть українські IT-фахівці. Досвід співпраці з українцями в даній сфері лоукостер вже має в Польщі. Також нагадаємо, Ryanair в 2019 році запуститьRyanair запустить з Польщі 8 рейсів до України з Польщі 17 нових рейсів, половина з них — до України.