Apple Music запустила чарти: в Україні серед лідерів — KAZKA та Kyivstoner

Čytaty latynkoju
Apple Music запустила чарти: в Україні серед лідерів — KAZKA та Kyivstoner

В умовах постійного посилення конкуренції командаApple Music підняла темпи протидії конкурентам — і запуск національних чартів є логічним кроком, пишуть у редакції журналу Rolling Stone. Після розростання до 50 млн абонентів, запуску музично-видавничого відділу та проведення ряду ексклюзивних концертів та документальних фільмів, служба потокової музики зараз працює над підтримкою своїх пропозицій у одній з ключових сфер — у сфері даних. Загалом запущено 116 національних чартів для кожної країни. у якій представлено сервіс.

Що варто знати про нову можливість від Apple

Усі треки в національному чарті згруповані під вкладкою «Огляд» та мають такий самий вигляд, що й із плейлистів або альбомів. Кожен графік оновлюється щодня о 12:00 за тихоокеанським часом. Як нагадують у Rolling Stone, у травні 2018-го Billboard змінив алгоритм для своїх хіт-парадів так, аби надати перевагу платним трекам. Це викликало неоднозначну реакцію фанів та критику з боку музичних лейблів. Згодом YouTube Music запустив свій власний набір чартів. У компанії тоді зазначили, що завдяки глобальному впливу YouTube, який став місцем переходу до музики в інтернеті, ці чарти пропонують «найкращу точку зору на те, що відбувається у музиці сьогодні».

Український ТОП-100 в сервісі Apple Music можна переглянути за посиланням. Станом на 19:20 10 вересня він має такий вигляд:

Apple Music запустила музичні чарти: в українському ТОП-100 нагорі — KAZKA та Kyivstoner

Більше подробиць вочевидь слід очікувати вже 12 вересня — саме на цей день о 20:00 за Києвом запланована презентація нових телефонів та планшетів Apple. Нагадаємо, раніше компанія запустила? Як налаштувати Apple Pay та навіщо це потрібно свій мобільний платіжний сервіс для українських користувачів.