Аеропорт «Миколаїв» запрацює в листопаді 2018 року

Čytaty latynkoju
Аеропорт «Миколаїв» запрацює в листопаді 2018 року

До цього  аеропорт «Миколаїв» простоював і не обслуговував регулярні польоти. Останній авіарейс здійснили навесні 2013 року.

Що про це відомо

За інформацією Finance.ua, Липовенко зазначив, що аеропорт зможе запрацювати через 2-3 місяці: «Рік тому ми тут були і бачили, як проходила реконструкція злітно-посадкової смуги, як працювали на смузі і на пероні. В терміналі не було жодного вигляду і технологій, а через рік ми побачили, що тут все зроблено і аеропорт «Миколаїв» готовий до обслуговування повітряних перевезень» Також він додав, що для роботи аеропорту необхідно поліпшити авіаційну безпеку. Зараз аеропорт «Миколаїв» не обслуговує регулярні польоти. Останній авіарейс був здійснений навесні 2013 року. У 2016 році аеропорт відключили від енергопостачання через борги. 18 квітня 2018 новим керівником Миколаївського міжнародного аеропорту був призначений депутат Миколаївської облради Федір Барна.

Нагадаємо, що в серпні 2017 року в аеропорту Миколаїв заявили про відновлення роботи до кінця року. А в листопаді аеропорт  отримав дозвіл на виконання польотів.

До слова, цьогоріч з аеропорту «Бориспіль» почнутьУ «Бориспіль» зайдуть ще 2 авіакомпанії літати два нових авіаперевізника. Про дату запуску рейсу повідомлять пізніше.