«ТНМК» випустили саундтрек до першого українського sci-fi фільму

Čytaty latynkoju
«ТНМК» випустили саундтрек до першого українського sci-fi фільму

Кліп на пісню «Друга новина» від ТНМК є по суті нарізкою драматичних моментів із фільму. «Бобот» (The Bobot) — українське сімейне sci-fi кіно, директорський дебют Максима Ксьонди.

Про що цей фільм

В центрі сюжету — історія 12-річного мрійника Влада, який любить розповідати усілякі пригодницькі вигадані історії своїм друзям. Однак шанс перевірити насправді, чи буде він настільки хоробрим, у Влада з’явиться вже незабаром. Він опиниться поміж конфлікту двох ворогуючих світів, що загрожує людству. На допомогу прийде робот Бобот із трансформаторної будки, смілива дівчинка та ексцентричний науковець.

Як ми вже писали раніше, ідея фільму про «трансформаторну будку, яка вирішила в якийсь момент кинути своє насиджене місце і почати мандрувати», народиласьУ міжнародний прокат вийде український sci-fi фільм про роботів у 2010 році. Автори стрічки запропонували зробити відеокліп на пісню «Новина» гурту «ТНМК». Після його випуску творча група отримала величезну кількість позитивних відгуків і почала працювати над сценарієм повнометражного фільму.