Українська платформа навчатиме киян свідомій моді

Čytaty latynkoju
Українська платформа навчатиме киян свідомій моді

Платформа діятиме 8 та 9 вересня на ВДНГ у рамках Kyiv Mini Maker Faire. Kapsula, Marsala, Ozero, Raw Flaw, ReThink, Fashion Revolution та десятки інших відомих компаній та брендів поділяться своїм досвідом успішних sustainable бізнес-кейсів, а лектори розкажуть як це: вимірювати цінність речей не в грошовому еквіваленті, оцінювати свій вплив на довкілля, купувати за принципом менше – краще.

У програмі платформи:

  • Лекторій з Марією Маслій (Marsala), Анастасією Дєєвою (Raw Flaw), Наталією Гордієнко (Kapsula), Ладою Полтавською (Aesthetic Venture), Дарією Марусик (Fashion Revolution та Soon Store) та іншими.
  • Воркшопи від українських свідомих брендів: Marsala з Марією Маслій та художником Євгенієм Лапченко, OLK Manufacture з Оксаною Левченею, Kapsula з Наталією Гордієнко та Ozero.
  • Charity Swap Shop разом з благодійним магазином LASKA.

Sustainable Fashion Pad — це перша українська платформа про свідому моду, що просуває культуру воркшопів і мейкерства.

Гостей чекає два дні лекцій та воркшопів. Лекції засновників Raw Flaw, Soon Store, Fashion Revolution, Kapsula, Лади Полтавської, еко-блогерів та sustainable-компаній. На воркшопах можна буде розписати взуття Marsala, зшити авоськи, спробувати себе в українському килимовому ткатцтві з OLK Manufacture і не тільки.

Модна платформа Sustainable Fashion PAd навчатиме киян свідомій модіМодна платформа Sustainable Fashion PAd навчатиме киян свідомій моді

Ми хочемо спонукати людей зрозуміти цінність їх одягу: кількість рук, які працювали над ними, тривалість часу, що витрачається на виробництво, якість сировини. Усвідомлене життя означає нові виклики, творчі зміни і нові можливості. Але без чіткого розуміння sustainablility, зміни суспільства неможливі

Яна Червінська, засновниця Sustainable Fashion PAd

Партнерами проекту виступають Kapsula, Fashion Revolution, ReThink.

Раніше ми розповідали, що українська відеоблоґерка показалаВідеоблоґерка показала 100 років української моди та історії 100 років української моди та історії.