Львівське летовище зустріло мільйонну пасажирку

Čytaty latynkoju
Львівське летовище зустріло мільйонну пасажирку

Мільйонну пасажирку привітали працівники летовища, які в пам’ять про подію подарували їй сувенірну продукцію аеропорту та ваучер у бізнес-зал міжнародних і внутрішніх рейсів.

Які амбіції у львівського аеропорту 

За словами генерального директора аеропорту «Львів» Тетяни Романовської, цьогоріч летовище планує обслужити 1,7 млн пасажирів, а у наступному — вийти на показник у 2 млн пасажирів. Додамо, що торік мільйонного пасажира зустріли 1 грудня. Тоді ним стала Вікторія Ревуцька з Ковеля, яка відправлялася рейсом Львів-Бориспіль авіакомпанії МАУ.

Нагадаємо, що минулого року львівський аеропорт збільшивЛьвівський аеропорт за 2017 рік збільшив пасажиропотік на 50% пасажиропотік на 50%. Прибутки аеропорту в минулому році сягнули 488 млн 203 тис грн, доходи Львівського аеропорту від авіаційно-навігаційної діяльності зросли на чверть. За 2017 рік цей показник діяльності летовища сягнув 488 млн 203 тис грн. За словами очільниці підприємства, компанія уклала низку угод із авіакомпаніями, про які повідомить у 2018 році. Тоді ж буде запущено 4 нових рейси Wizz Air до Гданська, Катовіце, Дортмунда та Лондона.