Проект українських навушників зібрав $144 тис на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Проект українських навушників зібрав $144 тис на Kickstarter

Варіант цих інді-навушників призначений для любителів якісного звуку. Ґаджет, за словами розробника, має на меті реалістичне відтворення звуку, а не яскраві слогани чи обіцянки смарт-технологій.

Чим відрізняється проект українських навушників

Гаджет називається Verum і має декілька версій з різними текстурами. З латини назва перекладається як «правда», повідомляє автор. За його словами, у нього 10 років досвіду у створенні ґаджетів для відтворення звуку, а над цими навушниками він працював 2 роки. Товщина мембрани у Verum становить 0,008 мм. Активні драйвери мають площу в 52 кв. см діаметром у 82 мм. Чутливість складає 96 дБ, вага — 470 г, а опір — 12 Ом.

За відгуками закордонних техноблоґерів, котрі вже мали змогу протестувати навушники, вони доволі комфортні а звук має виражені яскраві ноти та збаланосваний на рівні моделей для мідл-маркету. За базову версію цих навушників доведеться заплатити від $349. Замовлення обіцяють доставляти із січня 2019 року, а підтримати проект можна на платформі Kickstarter.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиЧеркащани зібрали $36+ тис на годинник із радіоламп про успіх черкаського стартапу, котрий випускає незвичайні годинники із використанням радіоламп замість звичного циферблату.